Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, yoğun iş temposunun yanı sıra akşamları köy ve mahalle ziyaretlerini sürdürüyor. Başkan Akın, yaptığı tüm ziyaretlerde vatandaşlar tarafından coşkuyla karşılanıyor.

İlçe, belde ve köylerde kıraathane ziyaretlerinde bulunarak talepleri dinleyip belediye çalışmalarını anlatan Başkan Cemal Akın ziyaretlerine Ellibaş ve Sülek Köylerinde devam etti.  Akın, Milliyetçi Hareket Partisi Bartın İl Başkanı Ercüment Özçelik, Merkez İlçe Başkanı Murat Demir, geçen dönem Bartın Belediyesi Meclis Üyesi Recep Çömlek, Karaköy Mahallesi Muhtarı Burhan Pişkin, Teşkilat Üyesi Feridun Sinoplu, Kozcağız Belediye Meclis Üyesi Gökhan Ermiş ve 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri Milliyetçi Hareket Partisi Kozcağız Belediye Başkan Adayı Savaş Buyurman ile gerçekleştirdiği ziyaretlerde köy sakinleri tarafından büyük bir coşkuyla karşılandı. Her iki köyde de kıraathane ziyaretlerinde bulunan Akın köy sakinlerine belediye çalışmalarını anlatıp talepleri dinledi.

Gerçekleştirmiş olduğu ziyaretlerle ilgili açıklamada bulunan Başkan Cemal Akın,” Mümkün olduğunca gündüz mesaimizin dışında akşamları sık sık gerek mahallelerimizde ve gerekse de köyde yaşayan dostlarımızı ziyaret edip sohbet ediyoruz. Talepleri dinleyip, imkanlarımız dahilinde elimizden geldiği, gücümüzün yettiği ölçüde yardımcı olmaya çalışıyoruz.  Bartın Belediyesi olarak yapmış olduğumuz çalışmalardan Bartın’da yaşayan tüm vatandaşlarımız yararlanıyor. Bu sebepten ötürü belediyemiz sınırları dışında yaşayan vatandaşlarımızın da düşünceleri, fikirleri bizler için çok önemli. Bizleri ağırlayan Sülek ve Ellibaş Köyü sakinlerine teşekkür ediyorum” dedi.