Bartın Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri Kadınlar Pazarı ve Kapalı Pazaryeri Bölgesinde vatandaşların daha rahat alışveriş yapabilmeleri sağlamak amacıyla çeşitli çalışmalar gerçekleştirdi.

Yapılan çalışmalar kapsamında Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından Kadınlar Pazarı girişine yaya geçiş çizgileri çekilirken, Kapalı Pazaryeri’nde ki tezgahlar ise geri çekilerek alışveriş yapan vatandaşlara daha rahat hareket edebilme alanı açıldı.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, “ belediye olarak kentimizde huzuru sağlamak ve hayatı kolaylaştırmak için ne lazımsa yapıyoruz. Bu kapsamda da Kadınlar Pazarı ve Kapalı Pazaryeri Bölgesinde bazı çalışmalar gerçekleştirdik. Zabıta Müdürlüğü ekiplerimiz Kadınlar Pazarı’nın giriş ve çıkışı noktasına yaya geçiş çizgileri çizdi. Ayrıca Kapalı Pazaryeri’nde tezgahları da biraz daha geriye çekerek alış veriş yapan vatandaşlarımıza daha rahat hareket edebilme alanı açıldı. Her geçen gün gelişen ve güzelleşen şehrimizde yaşayan halkımıza daha iyi hizmet vermek için yorulmadan çalışmaya devam ediyoruz” dedi.