Bartın Belediyesi, COVİD-19 virüs tehdidine karşı aldığı önlemler çerçevesinde Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından Esentepe, Karaköy, Kemerköprü, Orduyeri, Hürriyet Mahalleleri ve Kaynarca Caddesi’nde dezenfektan maddelerle yıkanarak çalışma gerçekleştirdiler.

COVİD-19 virüs salgınının ülkemizde görüldü tarihten itibaren şehrimize ki yol ve kaldırımlara dezenfekte çalışması başlatan Bartın Belediyesi çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.  Periyodik olarak tüm mahallelerde yol ve kaldırımları dezenfektan maddelerle yıkayan ekipler çalışmalarını Esentepe, Karaköy, Kemerköprü, Orduyeri, Hürriyet Mahalleleri ve Kaynarca Caddesi’nde sürdürdüler.

Konuyla ilgili açıklama yapan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, “Bartın Belediyesi olarak çalışmalarımıza aralıksız olarak devam ediyoruz. Görevli ekiplerimizin özverili çalışmaları ile kent merkezinin dört bir tarafında dezenfekte çalışması yapıyoruz. Değerli vatandaşlarımızın sağlıkları için yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz” dedi.