Bartın Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Karaköy Mahallesi 280. Sokak’ta yeni yerleşim alanlarına ulaşım kolaylığı sağlamak üzere yol düzenleme çalışması başlattı.

Bartın Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler mahalle yollarını sıcak asfaltla düzenlemeye ara vermeden devam ediyor. Ekipler son olarak yeni yerleşim alanlarının oluştuğu Karaköy Mahallesi 280. Sokak’ta sıcak asfalt ile yol düzenleme çalışması başlattılar.

Belediye Başkanı Cemal Akın konuyla ilgili açıklamasında ihtiyaç duyulan her noktada yol düzenleme çalışmaları yaptıklarını kaydederek asfalt yol çalışmalarına Karaköy Mahallesi 280. Sokak’ta devam ettiklerini söyledi.

Akın, “Mahallerimizde bir taraftan mevcut yol ve kaldırımlarımızı düzenli olarak bakımdan geçirip alt yapı çalışmaları sonrasında hasar gören noktaları yeniden düzenlerken bir taraftan da yeni yerleşim alanlarının yol gereksinimlerini karşılıyoruz. Bu kapsamda iş makinelerimizle, birçok yeni imar yolunu ulaşıma açıp en güzel şekilde düzenleyerek vatandaşlarımızın istifadesine sunduk. Yeni inşa edilen binaların yollarını tesviye ettik. Bu yolları fuller malzemelerle iyileştirdik. Beton ve asfalt malzemelerle yol ve kaldırım düzenleme çalışmaları yaptık. Şimdi ise Karaköy Mahallesi 280. Sokağın yol gereksinimini karşılamak için çalışmalara başladık. En kısa zamanda çalışmalarımızı tamamlayacağız” dedi.