Bartın Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Karaköy Mahallesi ve Şiremirçavuş Mahallesi’nde ki yeni yerleşim alanlarının yol ihtiyacını karşılamak üzere çalışma başlattı.

Bartın Belediyesi kentte meydana gelen yeni yerleşim alanlarında da tüm belediye hizmetlerinden kesintisiz ve sorunsuz şekilde faydalanılması için üstyapı ve altyapı gereksinimlerini karşılamaya ve yeni düzenlemeler yapmaya devam ediyor. Yeni yerleşim alanları öncelikle doğalgaz, yağmur suyu, kanalizasyon ve şebeke suyu gibi tüm gereksinimlerini sağlayan Bartın Belediyesi altyapı çalışmalarının hemen peşinden üst yapı düzenlemeleri için kolları sıvıyor. Ekipler son olarak Karaköy Mahallesi ve Şiremirçavuş Mahallesi’nde oluşturulan yeni yerleşim alanlarında fuller malzeme ile yol çalışması yapmak için çalışma başlattı.

Çalışma hakkında bilgiler veren Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,” Karaköy Mahallesi ve Şiremirçavuş Mahallelerimizde ki yeni yerleşim alanlarının üstyapı işle ilgili sorunlarını çözüme kavuşturmak üzere çalışma başlattık. Fuller malzemelerle düzenleyeceğimiz her iki yolu en kısa zamanda hizmete sunacağız” dedi.