Bartın Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler yol düzenleme çalışmalarına  Çaydüzü Mahallesi 77. Sokak’ta devam ettiler.

Daha önce hazırlık çalışmaları yapılan araç yolu sıcak asfalt ile düzenlenerek bölgede bulunan yeni yerleşim alanlarının yol ihtiyacı karşılanmış oldu.

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın yapılan çalışma ile ilgili açıklamasında bir taraftan mahallelerdeki belediye hizmetlerinin kesintiye uğramadan sorunsuz şekilde sürmesi için düzenli olarak bakım ve onarım çalışmaları yaparken bir taraftan da yeni yerleşim birimlerinin de aynı hizmetlerden faydalanması için gerekli çalışmaları yaptıklarını söyledi.

Akın,” Belediye olarak mahallelerimizin alt yapı ve üst yapı gereksinimlerini karşılamaya devam ediyoruz. Üst yapı çalışmalarımız kapsamında bir taraftan ihtiyaç duyulan noktalarda yeni yol ve kaldırımlar düzenlerken bir taraftan da mevcut yapılarımızın bakım ve onarımlarını da yapıyoruz.  Bu kapsamda da belediyemize bağlı ekiplerimiz Çaydüzü Mahallesi 77. Sokak’ta yeni yerleşim alanlarının ulaşım ihtiyacını karşılamak amacıyla yol düzenleme çalışması gerçekleştirdiler. Daha önce hazırlık çalışmalarını tamamladığımız bölgeyi sıcak asfalt ile düzenleyerek vatandaşlarımızın hizmetine sundular” dedi.