Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, yeni dönem projeleri arasında yer alan Mustafa Kemal Atatürk ve Şehitlerimiz Müzesi’nde devam eden çalışmaları inceledi.

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın’ın yeni dönem projeleri arasında yer alan Mustafa Kemal Atatürk ve Şehitlerimiz Müzesi’nin tadilat çalışmaları tamamlanarak, iç dizayn çalışmalarına başlandı. Kırtepe Mahallesi’ne bağlı Turgut Işık Caddesi’nde bulunan Bartın Belediyesi’ne ait 4 katlı binada gerçekleştirilen çalışmaları yakından takip eden Belediye Başkanı Cemal Akın, müzenin iç dizaynıyla ilgili devam eden çalışmaları yerinde inceledi.

Kentimizin Turizmine Büyük Katkı Sağlayacak

Projenin son durumuyla ilgili bilgi veren Başkan Akın; “Yeni dönem projelerimiz arasında olan Mustafa Kemal Atatürk ve Şehitlerimiz Müzesi’nde çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. tadilat çalışmalarının ardından iç dizaynı ile ilgili çalışmalara başlandı. Çalışmalar tamamlandığında Mustafa Kemal Atatürk ve şehitlerimizin hatıralarını yaşatacağımız ve kentimizin turizmine büyük katkı sağlayacak olan önemli bir müzeyi ilimize kazandıracağız. İnşallah bir aksilik yaşanmazsa çalışmaları kısa sürede tamamlayacağız.  Çalışmalarda görev alan personele kolaylıklar diliyorum” dedi.