Bartın Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü ekipleri yeni yerleşim alanlarının altyapı ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor.

Bartın Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü ekipleri Karaköy Mahallesi Kadıoğlu Sokak’ta yeni binaların kanalizasyon hattını oluşturmak üzere çalışma başlattı.

Konu ile ilgili açıklama yapan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, “Belediye Başkanı Cemal Akın konuyla ilgili açıklamasında,” Belediye olarak halkımızın hizmetlerimizden kesintisiz şekilde istifade etmesi için altyapı ve üstyapı çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Ekiplerimiz bir yandan mevcut meskenlerin kanalizasyon ve yağmur suyu hatlarının bakım ve onarım çalışmalarını yaparken bir yandan da yeni meskenlerin kanalizasyon ve yağmur suyu hatlarını oluşturmaya devam ediyor. Bu bağlamda Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz Karaköy Mahallesi Kadıoğlu Sokak’ta yapılan yeni binaların altyapı ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla yeni kanalizasyon hattı oluşturuyor. Çalışmaları en kısa zamanda tamamlayarak vatandaşlarımızın alt yapı hizmetlerinden en güzel şekilde istifade etmesini sağlayacağız.” dedi.