Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Birikim Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Coşkun Güney, Akyaka Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Çelik ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Rahmi Okutur’u makamında ağırladı.

Birikim Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Coşkun Güney ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile Akyaka Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Çelik ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Rahmi Okutur, Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın’ı makamında ziyaret etti. Sohbet havasında geçen ziyarette site sakinleri, site ve etrafında yapılan çalışmalar için Başkan Akın’a teşekkür ettiler.

“Tüm Yöneticilerimize Teşekkür Ediyorum”

Ziyaret sonrası değerlendirmelerde bulunan Başkan Akın, şu ifadeleri kullandı; “Mahallelerimizde ki ihtiyaçlardan muhtarlarımız ve site yöneticilerimiz sayesinde haberdar oluyoruz. Zaten sürekli mahalle ziyaretleri yaparak da ihtiyaçları bizzat yerinde görüp, çözüme kavuşturmaya çalışıyoruz. Benim yaptığımız ziyaretlerin yanı sıra muhtarlarımız ve sitelerin yönetimleri de bizleri ziyaret ederek talep ve önerilerini iletiyorlar. Ben tüm yöneticilerimize teşekkür ediyorum.

“Aynı Düsturla Halkımıza Hizmet Etmeye Devam Edeceğiz”

Son olarak da ziyaretime Birikim Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Coşkun Güney ve Akyaka Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mustafa Çelik geldi. Yapılan çalışmalarla ilgili fikir alışverişinde bulunduk. Yönetim Kurulu Üyelerinin de hazır bulunduğu ziyaretlerde mahallelerde yapılan çalışmalar için belediyemize teşekkür ettiler. Ziyaretlerinden dolayı ben de kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum. Belediye olarak mahallelerimizin belediyemiz imkânları dâhilindeki tüm ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyoruz. Göreve başladığımız günden beri halkımızın talepleri doğrultusunda çalışıyoruz. İnşallah bundan sonraki süreçte de aynı düsturla halkımıza hizmet etmeye devam edeceğiz.”