Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Türk Yerel Hizmet-Sen Bartın İl Temsilcisi Turgut Şahin ve beraberindeki heyeti ağırladı.

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Türk Yerel Hizmet-Sen Bartın İl Temsilcisi Turgut Şahin, Türk Yerel Hizmet-Sen Çankırı Şube Başkanı Erol Selci, Türk Yerel Hizmet-Sen Karabük İl Temsilcisi Metin Gül, Türk Yerel Hizmet-Sen Genel Merkez eski Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Yankaş ve Bartın Belediyesi İşyeri Temsilcisi Korcan Çontay’ı makamında ağırladı. Sohbet havasında geçen ziyarette Başkan Akın, sendika temsilcileriyle sendikal faaliyetleriyle ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Her Zaman Yanlarındayız

Ziyaret sonrası açıklama yapan Başkan Akın; “Kentte bulunan tüm sivil toplum kuruluşları, meslek odaları ve sendikalarla sürekli istişare halindeyiz. Belediyemizi ilgilendiren tüm konularda da sivil toplum kuruluşlarının yanındayız. Sohbet havasında geçen ziyarette Sendika Temsilcileri ile k. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ediyorum. . Nazik ziyaretiniz için teşekkür ediyor, çalışmalarınızda başarı ve kolaylıklar diliyorum” dedi.