Bartın Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Topçu Konağı Caddesi’nde yol söküm çalışmasına başladı. Kavaklı Caddesi ile Hendekyanı Caddesi’ni birbirine bağlayan Topçu Konağı Caddesi’nde başlatılan söküm  ile kaldırım bakım-onarım çalışmalarının ardından asfalt çalışmasına başlanacak.

Belediye Başkanı Cemal Akın, Başkan Yardımcısı Ahmet Kömeç ile birlikte çalışmaları yerinde inceleyerek, Fen İşleri Müdürü Çetin Önder ve teknik personellerden bilgiler aldı. Başkan Cemal Akın konu ile ilgili yaptığı açıklamasında, “Doğalgaz, kanalizasyon gibi altyapı çalışmaları sebebiyle deforme olan, Kavaklı Caddesi ile Hendekyanı Caddesi’ni birbirine bağlayan Topçu Konağı Caddesi’nde sıcak asfalt ile yol düzenleme öncesi söküm çalışması başlattık. Çalışmalarımız finişer ile asfalt serimi, su ve kanalizasyon altyapıları ile birlikte eş zamanlı olarak yürütülecek. Kaldırım bakım-onarım çalışmaları tamamlandıktan sonra Topçu Konağı Caddesi’ni yenilemiş olacağız” dedi.

Belediye Başkanı Cemal Akın, incelemeler esnasında, vatandaşlar ve cadde esnafı ile selamlaşarak, sohbet etti. Akın, Topçu Konağı Caddesi’nde başlatılan çalışmalar hakkında vatandaşlara bilgiler verdi.