Bartın Belediyesi Tekerlekli Sandalye Tenis Sporcuları Cihan Çakmakçı, Sefa Ercan Antrenör Ali Güler ile birlikte Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın’ı ziyaret etti.

Ziyaret Başkan Cemal Akın’ın makam odasında gerçekleşti.  Ziyarette İsrail’de düzenlenecek olan jumior kategorisinde İlimizi ve Ülkemizi temsil edecek olan Bartın Belediyesi Tekerlekli Sandalye Tenis Sporcuları Cihan Çakmakçı, Sefa Ercan ve Antrenör Ali Güler katılacakları turnuva hakkında bilgiler verdiler. Ziyaretleri için misafirlerine teşekkür eden Başkan Cemal Akın sporculara katılacakları turnuvada başarılar diledi.

Ziyaretle ilgili açıklamada bulunan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,”  Bugüne kadar büyük başarılara imza atan Bartın Belediyesi Tekerlekli Sandalye Tenis Sporcularımız Cihan Çakmakçı ve Sefa Ercan İsrail’de düzenlenecek olan turnuvada başarılarına yenilerini ekleyeceğine inanıyorum. Sporcu kardeşlerimiz ilimizi ve ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceklerdir. Bu başarıda büyük bir emeği olan değerli Antrenörümüz Ali Güler’e de ayrıca teşekkür etmek istiyorum”   dedi.