112 Acil Çağrı Merkezi Müdürü Enver Çayır, Bartın Valiliği İl Yazı İşleri Müdürü Sefai Sarıbaş, İdare ve Denetim Müdürü Ali Taşçı, Bilgi İşlem Şube Müdürü Mehmet Şenol, İl Planlama ve Koordinasyon Müdürü Ahmet Kutluhan, İdari Hizmetler Şube Müdürü Ahmet Turhan, Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın’ı ziyaret etti.

Makam odasında gerçekleşen ziyarette daire müdürleri 31 Mart Mahalli İdareler Yerel Seçimleri neticesinde yeniden seçilerek Belediye Başkanlığı görevine devam eden Başkan Akın’ı tebrik ederek başarılar diledi. Misafirlerine nazik ziyaretleri ve güzel temennileri için teşekkür eden Başkan Cemal Akın, tüm kurum ve kuruluşlarla birlik ve beraberlik içinde çalışacaklarını söyledi.

Akın açıklamasında “Sivil toplum örgütleri, kurum ve kuruluşlarla her zaman istişarelerde bulunarak Bartın’ımıza en güzel şekilde hizmet vermek için ne lazımsa yaptık. Bundan sonrada aynı şekilde toplumun her kesimiyle fikir alışverişlerinde bulunup gecemizi gündüzümüze katarak hizmet vermeye devam edeceğiz. Nazik ziyaretiniz ve güzel dilekleriniz için teşekkür ediyorum“ dedi.