Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Genel Başkanlık görevini yürüttüğü Mahalli İdareler İşverenleri Sendikası Genel Sekreteri Mehmet Oruçöz’ü ziyaret etti.

Genel Sekreter Oruçöz ile sendika çalışmaları ile ilgili bir süre sohbet eden Başkan Cemal Akın daha sonra sendika uzmanları ve Bartın Belediyesi yetkililerinin katılımı ile toplu sözleşme süreci devam eden Bartın Belediyesi işçilerinin sözleşme taslağı ile ilgili istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Toplantının ardından açıklamada bulunan Bartın Belediye başkanı Cemal Akın,”  Personelimizin ekonomik ve sosyal hakları konusunda en iyi karaları almak amacıyla Belediye İş Sendikası önümüzde ki günlerde imzalayacağımız toplu iş sözleşmesi hakkında Mahalli İdareler İşverenleri Sendikası Genel Sekreteri Sayın Mehmet Oruçöz, sendika uzmanları ve Bartın Belediyesi yetkililerinin katılımı ile toplantı gerçekleştirerek değerlendirmelerde bulunduk. İşçimizin sıkıntısız ve mutlu şekilde çalışmasını istiyoruz. Personelimizin haklarının korunması ve çalışarak hak ettikleri imkânlara sahip olmaları bizim için çok önemli” dedi.