Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, TOKİ 1. Etap Yöneticileri tarafından Hürriyet Yaşam Merkezinde düzenlenen toplantıya katıldı.

Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Kömeç ve Hürriyet Mahallesi Muhtarı Satı Arslan’ında yer aldığı toplantıda Başkan Cemal Akın, site yöneticilerinin talepleri dinledi. Site yöneticilerine taleplerini en kısa zamanda karşılayacaklarını söyleyen Akın, Hürriyet Mahallesi’nde yapılacak olan çalışmalar hakkında da bilgiler verdi.

Toplantının ardından açıklamada bulunan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,” Belediye Başkan Yardımcım Ahmet Kömeç ve Hürriyet Mahallesi Muhtarı Satı Arslan ile birlikte, TOKİ 1. Etap Yöneticileri tarafından Hürriyet Yaşam Merkezimizde düzenlenen toplantıya misafir olduk. Geçtiğimiz ay hizmete sunduğumuz Hürriyet Yaşam Merkezimizde site yöneticisi dostlarımız ve Hürriyet Mahallesi Muhtarımız Satı Arslan ile çalışmalarımız ve talepleri hakkında sohbet ettik. Yaşam Merkezimizin halkımıza fayda sağlayacak böylesine güzel bir toplantıya ev sahipliği yapması bizleri çok mutlu etti.  Halkımıza fayda sağlayacak bu tip etkinliklerin artarak devam edeceğini düşünüyorum. Bizleri ağırlayan değerli dostlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.