Belediye İş Sendikası, Hizmet İş Sendikası ve Türkiye Denizciler Sendikası Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın’ı ziyaret etti.

Hizmet İş Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Keskin ve Hizmet İş Sendikası İl Başkanı Ali Tekneci, Belediye İş Sendikası Şube Başkanı Osman Karataş, Başkan Yardımcısı Hasan Aydın, Yönetim Kurulu Üyesi İlyas Gazek ve İşçi Temsilcisi Sedat Karpuz ve Türkiye Denizciler Sendikası Şube Başkanı Tuncay Yeniay, Genel Mali Sekreter Hakan Papaker, İdari Sekreter Kerem Kan, Denizciler Sendikası İşçi Temsilcisi Fahri Sağlam Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın’ı ziyaret etti.

Gerçekleşen ziyaretlerle ilgili açıklamada bulunan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,” Özveri ile çalışan işçi kardeşlerimizin her zaman yanındayız. Bizler emekçi dostlarıyız. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada çalışanlarımızın hak edilen imkânların ve şartların sağlanması için sendikaları ile birlik ve beraberlik içinde çalışmaya devam edeceğiz. Belediyemizi ziyaret eden değerli misafirlerime teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.