Bartın Belediyesi Covid-19 virüs salgını tedbir çalışmaları kapsamında Hendekyanı Semt Pazarındaki tezgâhları demir bariyerlerle çevirdi.

Covid-19 virüs salgını ile etkili şekilde mücadele eden Bartın Belediyesi tedbir çalışmalarına bir yenisini de semt pazarlarında ekliyor.  Halkın yoğun olarak kullandığı alanlardan olan semt pazarlarında ki sosyal mesafeyi korumak amacıyla satış tezgâhlarının çevresi demir bariyerlerle çevrildi.

Yapılan çalışma hakkında açıklamada bulunan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,” Covid-19 salgını ile ilk günkü kararlılığımızla mücadele etmeye devam ediyor.  Bugüne kadar yapmış olduğumuz çalışmalara bir yenisi de semt pazarlarımızda ekliyoruz.  Halkımızın yoğun olarak kullandığı alanlardan olan semt pazarlarımızda sosyal mesafeyi korumak için satış tezgâhlarının çevresini demir bariyerlerle çeviriyoruz. Çalışmamıza ilk olarak Hendekyanı Semt Pazarımız ile başladık. Ekiplerimiz kısa zaman içinde diğer semt pazarlarımızda da aynı çalışmayı uygulayacaklar” dedi.