Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Ulusal Egemenliğimizin 100. yılı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürümüz Mahmut Şahin ile birlikte şehit  Uzman Çavuş Rıstam Çetin’in ailesini ziyaret etti.

Başkan Akın, 27 Haziran 2017 yılında Elazığ’da katıldığı operasyonda PKK’lı teröristlerce ateş açılması sonucu yaralanan ve kaldırıldığı hastanede şehit düşen Uzman Çavuş Rıstam Çetin’in ailesini ziyaret ederek kızı Asmin Nisa’nın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı.

Ziyaretinin ardından açıklama yapan Başkan Akın,“ Ulusal Egemenliğimizin 100. yılı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürümüz Mahmut Şahin ile birlikte şehidimiz Rıstam Çetin’in ailesini ziyaret edip, şehidimizin eşi Aysel hanımefendi ve kızı Asmin Nisa’nın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladık. Tüm dünya çocuklarının ve vatandaşlarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun. Şehitlerimizin ruhu şad olsun.” dedi.