Bir süredir Sanayi Sitesi’nde bulunan dükkanları dezenfekte eden Bartın Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri çalışmalarını tamamladılar.

Açık olan tüm dükkanlar dezenfekte edilirken çalışmaları Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın’da yakından takip etti. Esnaflar yapılan çalışmadan dolayı çok memnun olduklarını belirterek Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın’a teşekkür ettiler.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,”  Covid-19 virüs salgını ile mücadelemize hız kesmeden devam ediyoruz. Tüm ekiplerimiz gece gündüz demeden çalışmalarını sürdürüyorlar. Bu süreci en az hasarla atlatmak istiyoruz. Halkımızın ortak kullanım alanları başta olmak üzere virüsün yayılabileceği tüm noktalarda çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda da vatandaşlarımızın yoğun olarak kullandığı Sanayi Sitesi’nde çeşitli çalışmalar gerçekleştirdik. Araç yolları, çöp konteynerleri ve açık olan tüm dükkanları ekiplerimiz dezenfekte ettiler. Hazırlamış olduğumuz program dahilinde dezenfekte çalışmalarımıza devam edeceğiz. “ dedi.