“ Sanat, Sonsuz ile AŞK’ın adıdır” isimli Bartın Belediyesi Sanat Atölyesi Sergisi 5 Ekim 2019 Cumartesi Günü saat 14.00’da kapılarını sanatseverlere açıyor.

Yalı Yaşam Merkezi Bartın Belediyesi Sanat Galerisi’nde gerçekleşecek olan açılış töreni ile sanatseverlere kapılarını sanatsevere açacak olan “ Sanat, Sonsuz ile AŞK’ın adıdır” sergisinde Ebru, Camaltı, Kaligrafi, Tesbih ve Naht kurslarında eğitim alan kursiyerlerin eserleri sergilenecek.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,” Kültür ve Sanat şehri olan Bartın’ımızda Bartın Belediyesi olarak bizlerde kültürel, sportif ve sanatsal kurslar ve etkinlikler düzenleyerek vatandaşlarımıza hizmet veriyoruz. Bu kurslarımızdan olan Ebru, Camaltı, Kaligrafi, Tesbih ve Naht kurslarında eğitim alan kursiyerimiz çok başarılı çalışmalara ima atıyorlar. Kursiyerlerimizin hazırlamış olduğu eserleri 5 Ekim 2019 Cumartesi Günü saat 14.00’da Yalı Yaşam Merkezi Bartın Belediyesi Sanat Galerisi’nde gerçekleşecek olan açılış töreni ile sergileyeceğiz. Sergisi’nin açılış törenine tüm vatandaşlarımızı davet ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.