Bartın Belediyesi, COVİD19 virüs salgını mücadelesinde büyük emek sarf eden sağlık çalışanlarına ulaşım desteği vermeye başladı.

Bartın Belediyesi COVİD19 virüs salgını mücadelesinde büyük emek sarf eden sağlık çalışanlarına yönelik güzel bir uygulamaya imza atarak ücretsiz ulaşım desteği vermeye başladı. 07.40 – 08.10 – 15.40 – 16.10 – 23.45 saatlerinde Kemer Meydan’ından hareket ederek Bartın Devlet Hastanesi ve Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesine giden araçların dönüş saatleri ise 08.15 – 08.45 – 16.15 – 16.45 – 00.15.  Uygulamadan yararlanmak isteyen sağlık personellerinin personel kartlarını göstermeleri yeterli olmaktadır.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,” Sağlık çalışanları için düzenlemiş olduğumuz ücretsiz ulaşım hizmetimizi başlattık. Bir süre önce toplu taşımada kullanılmak üzere alınan iki otobüsümüz bugün itibariyle hizmet vermeye başladı. Bizler için büyük emek sarf eden sağlık çalışanlarımıza bir nebzede olsa katkıda bulunak istedik. Özverili çalışmaları için tüm sağlık çalışanlarına teşekkür ediyor, çalışmalarına kolaylıklar diliyorum” dedi.