Bartın Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri Gölbucağı Mahallesi 102. Sokak’ta bulunan çocuk oyun parkında yabani ot biçme ve temizlik çalışması gerçekleştirdi.

Bir taraftan mahallelerin park, spor sahası ve oturma alanı ihtiyaçlarını karşılayan Bartın Belediyesi bir taraftanda mevcut parkları bakımdan geçirerek güzelleştirme çalışmaları yapıyor. Belediye Başkanı Cemal Akın’ın talimatı ile kentteki tüm parkları bakımdan geçiren Belediye Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler son olarak Gölbucağı Mahallesi 102. Sokak’ta bulunan çocuk oyun parkında yabani ot biçme ve temizlik çalışması gerçekleştirdi.

Çalışma hakkında açıklamada bulunan Başkan Cemal Akın,” Göreve başladığımız 2009 yılında itibaren özellikle çocuklarımızın huzur ve güven içinde vakit geçirebileceği yetişkin vatandaşlarımızın da boş vakitlerini daha iyi değerlendirebileceği alanlar oluşturmakla ilgili çalışma başlattık.  Çalışmalarımız kapmasında 10 yılda 120’den fazla parkı halkımızın hizmetine sunduk.  Halkımızın bu parklarımızdan daha iyi istifade edebilmesi için sık sık parklarımızda bakım ve onarım çalışması gerçekleştiriyoruz. Ekiplerimiz son olarak Gölbucağı Mahallesi 102. Sokak’ta bulunan park alanında çalışmalarını sürdürdüler.  Bartın Belediyesi olarak bir yandan yeni parklar yapıyor bir yandan da mevcut parklarımızı muhafaza ediyoruz” dedi.