Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, hafta sonu vatandaşların daveti üzerine, nişan, düğün, sünnet ve nikâh gibi çok sayıda etkinliğe katılarak vatandaşların mutluluklarına ortak oldu.

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, özel gün davetlerine icabet ederek vatandaşların mutluluklarına ortak olmaya devam ediyor.

8 Çiftin Nikâhını Kıydı

Akın çiftlerden gelen talepler üzere geçtiğimiz hafta sonunda 8 çiftin nikâh akdini gerçekleştirdi. Ak ve Aksoy ailelerinin evlatları Miray ile Mert’in,  Güney ve Ot Ailelerinin evlatları Selcan ve Mustafa’nın, Özer ve Özbek ailelerinin evlatları Nursu ile Rıza’nın, Erdoğan ve Parlatır ailelerinin evlatları Ebru ile Onur’un, Uzunkaya ve Gül ailelerinin evlatları Hazal ile Enver’in, Keser ve Kaplan ailelerinin evlatları Kübra ile Sinan’ın, Toprakdelen ve Sagay ailelerinin evlatları Yasemin ile Ali’nin ve Bartın Belediyesi personeli Mehmet Kaya ile Şennur- Erol Ceylan’ın kızı Gizem’in nikah akitlerini gerçekleştiren Başkan Cemal Akın çiftlere mutluluklar diledi. Akın kıydığı nikahlarda çiftlere tek taş yüzük simgeli şilt armağan etti.

Sünnet Olan Gençleri Yalnız Bırakmadı

Belediye Başkanı Cemal Akın, hafta sonu gerçekleşen sünnet düğünlerine katılarak sünnet olan çocukları ve ailelerini yalnız bırakmadı. Başkan Cemal Akın, katıldığı programlar çerçevesinde Şengül ve Adem Çetin’in evladı Oğuz Selim’in, Elif ile Erol Kurt’un evladı Emin Baran’ın ve Nurcan ile Selçuk Çakır’ın evladı Görkem’in sünnet düğünlerine katılan Başkan Cemal Akın sünnet olan gençlere geçmiş olsun temennisinde bulundu.

Çiftleri ve Ailelerini Tebrik Etti

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın davet edildiği düğünlere de katılarak vatandaşları mutlu günlerinde yalnız bırakmadı. Fındık ve Şeker ailelerinin evlatları Bahar ile Burak’ın ve Güney ve Çekik ailelerinin evlatları Kübra ile Emre’nin düğününe katılan Başkan Cemal Akın çiftleri ve ailelerini tebrik etti. Akın ayrıca Bartın Belediyesi personeli Nurhan Hışır ve İsmet Hışır’ın kızı Sibel ile Ortakçı ailesinin evladı Olcay’ın niaşn merasimine katılarak çiftin nişan yüzüklerini taktı.

“Vatandaşlarımızın Mutluluklarına Ortak Olup Sevinçlerini Paylaşıyorum”

Konu ile ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Cemal Akın;”  Davet edildiğim tüm programlara katılmaya çalışıyorum. Böylece vatandaşlarımızın mutluluklarına ortak olup sevinçlerini paylaşıyorum.  Bu hafta sonu da davet edildiğimiz tüm programlara katılarak vatandaşlarımızın bu özel günlerini paylaşma imkânı bulduk. Yeni yuva kuran çiftlerimizi tebrik ediyor, sünnet olan genç kardeşlerimize de acil şifalar diliyorum” dedi.