Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Özbaşı Köyü Top Sahası’nın açılış törenine katıldı.

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Milliyetçi Hareket Partisi Bartın İl Başkanı Ercüment Özçelik ve Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Kömeç ile birlikte gerçekleştirmiş olduğu bayram ziyaretleri kapsamında Özbaşı Köyü’nü ziyaret etti. Köy sakinleri ile bayramlaşan Başkan Cemal Akın daha sonra Özbaşı Köyü Top Sahası’nın açılış törenine katıldı. Sahanın açılış kurdelesini davetliler ile birlikte kesen Başkan Cemal Akın, Merhum Zülgari Güzelbaş anısına düzenlenen futbol turnuvası finaline kalan takımlara başarılar diledi.

Törende konuşma yapan Başkan Cemal Akın,” Birlik ve beraberliğin pekişmesinde sporun çok önemli katkısı olduğunu düşünüyorum. Bugün açılışını gerçekleştirmiş olduğumuz futbol sahası da bu birlik ve beraberliğin pekişmesine vesile olacaktır.  Emeği geçen herkese teşekkür ediyor, final mücadelesi verecek sporcu kardeşlerimize başarılar diliyorum” dedi.

Törende futbol sahasının yapımına olan katkılarından dolayı Bar-Öz-Der tarafından Başkan Cemal Akın’a teşekkür plaketi takdim edildi.

Törenin ardından Başkan Cemal Akın, Bar-Öz-Der üyeleri ile birlikte Bartın Vuslat Derneği tarafından yeniden düzenlenen Özbaşı Köyü Kuran Kursunu gezdi.