Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın davet edildiği nikah merasimlerinde genç çiftlerin nikah akitlerini gerçekleştirmeye devam ediyor.

Başkan Cemal Akın, hafta sonu gerçekleştirilen nikah merasimlerine katılarak, çiftlerin nikah akitlerini gerçekleştirdi. Akın, Melike Başaran ve Mustafa Eyüp Metin çifti, Ercan ve Diri ailelerinin evlatları Ayşe ve Volkan’ın, Sevim ve Tuncay Tutkun çiftinin kızı Merve ile Songül ve Mehmet Pehlivan çiftinin oğlu Enes’in yanı sıra Nazmiye ve Hasan Kaplan çiftinin kızı Büşra ile Rezzan ve Hüseyin Çalım çiftinin oğlu Egemen’in nikah merasimine katılarak çiftlerin nikahını kıydı.  Belediye Başkanı Cemal Akın nikâh akdini gerçekleştirdikten sonra çifte tek taş yüzük simgeli nikâh anısı hediye ederek mutluluklar diledi.

Akın yaptığı açıklamada, “Dünya evine giren çiftlerimizin  bu mutlu anında yanında olmaktan, heyecanlarını paylaşmaktan ve nikâh akdini gerçekleştirmekten büyük mutluluk duydum. Nikâhların hayırlı uğurlu olmasını ve ömür boyu mutluluklar getirmesini diliyorum” dedi.