Belediye Başkanı Cemal Akın vatandaşları özel günlerinde mutluluklarına ortak olmaya devam ediyor.

Hafta sonunu yoğun geçiren Başkan Akın vatandaşları özel ve önemli günlerinde yalnız bırakmadı.

İki Çiftin Nikahını Kıydı

Akın katıldığı merasimler çerçevesinde geçtiğimiz hafta sonu

nda Serpil ve Eyüp Karakoç ile Hatice ve İbrahim Yıldız ailelerinin evlatları Buse ile Ahmet’in, Fatma-Nizamettin Toprakdelen ile Rakhshanda-Elhebib Mammadova ailelerinin evlatları Veli ile Laman’ın nikah akitlerini gerçekleştirdi. Kıydığı nikahların ardından çiftleri tebrik eden Akın çiftlere tek taş yüzük simgeli şilt armağan etti.

Yüzükleri Başkan Akın Taktı

Başkan Cemal Akın kıydığı nikahların dışında Elmas ve Mete Tunca ile Sevgi ve İsmail Bilgiç ailelerinin evlatları Gamze ile Can’nın nişan merasimine katıldı. Genç çiftin nikah yüzükleri takan Başkan Cemal Akın çifti ve ailelerini tebrik etti.

Katıldığı özel gün programı ile ilgili açıklamada bulunan Başkan Cemal Akın,” Konu ile ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Cemal Akın;”  Davet edildiğim tüm programlara katılmaya çalışıyorum. Böylece vatandaşlarımızın mutluluklarına ortak olup sevinçlerini paylaşıyorum.  Bu hafta sonu da davet edildiğimiz tüm programlara katılarak vatandaşlarımızın bu özel günlerini paylaşma imkânı bulduk. Yeni yuva kuran çiftlerimizi tebrik ediyor, evlilik yolunda ilk adımını atan genç kardeşlerimize de mutluluklar diliyorum” dedi.