Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, hafta sonu vatandaşların daveti üzerine, nişan, doğum günü ve nikâh gibi çok sayıda etkinliğe katılarak vatandaşların mutluluklarına ortak oldu.

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, özel gün davetlerine icabet ederek vatandaşların mutluluklarına ortak olmaya devam ediyor.

İki Çiftin Nikâhını Kıydı

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, bu hafta da vatandaşların tüm özel gün davetlerine icabet ederek genç çiftlerin nikâh akitlerini bizzat kendisi gerçekleştirmeye devam etti. Cuma gününden itibaren davet edildiği tüm merasimlere icabet eden Başkan Akın, Havva ve Osman Ahıshalı ile Ayşe ve Mustafa Pak ailelerinin evlatları Hilal ile Caner’in ve Hasan ve Asuman Atay ile Coşkun ve Fahriye Yüksel ailelerinin evlatları Seda ile Türker Nuri’nin nikâh akitlerini gerçekleşirdi. Çiftleri tebrik ederek mutluluklar dileyen Başkan Cemal Akın çiftlere tek taş yüzük simgeli şilt armağan etti.

Yüzükleri Akın Taktı

Başkan Cemal Akın, katıldığı programlar çerçevesinde Kaya ve Ceylan ailelerinin kıymetli evlatları Mehmet ile Gizem’in nişan merasimine katıldı. Çiftin aileleri ile birlikte nişan kurdelesini kesen Akın çifte mutluluklarının daim olması temennisinde bulundu. Törende konuşma yapan Akın, “Kaya ve Ceylan ailelerinin bu özel ve heyecanlı anlarında genç çiftimizin nişan yüzüklerini takarak, mutluluklarını paylaşıyorum. Evliliğin bir önceki adımı olan nişan merasimleri, her iki aileyi de birbirine bağlar. Mehmet ile Gizem kardeşlerimize mutluluklar, her iki aileye de nişan merasiminin hayırlı olmasını diliyorum. Allah tamamına erdirsin” dedi.

Başkan Minik Alper’in Yeni Yaş Heyecanını Paylaştı

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın davet edildiği doğum günü etkinliklerine de katılarak vatandaşları mutlu günlerinde yalnız bırakmadı. Son olarak Tuncay-Kezban Döner çiftinin oğlu Alper’in, doğum günü kutlamasına katılan Akın, Alper’e ailesi ile birlikte huzur, mutluluk ve başarılarla dolu bir yaşam temennisinde bulundu.