Hafta sonunu yoğun geçiren Başkan Akın, vatandaşları özel ve önemli gün davetlerine katılarak mutlulukları paylaştı.

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, özel ve önemli günlerinde vatandaşları yalnız bırakmıyor. Başkan Akın katıldığı programlar çerçevesinde 8 çiftin nikâh akdini gerçekleştirirken, sünnet olan 6 gencinde heyecanını paylaştı.

Sünnet Olan Gençlerin Heyecanını Paylaştı

Akın katıldığı programlar çerçevesinde Savaş ve Elif Yamakoğlu çiftinin evlatları Görkem ve Miraç’ın, Ayfer ve Tarkan Ay çiftinin oğlu Umut Mehmet’in, Tuğçe ve Umut Amasra çiftinin oğlu Barkın’ın, Belma ve Ferdi Top çiftinin oğlu Selim Ferdi’nin ve Ersin ve Semiha Umar çiftinin evladı Efecan’ın sünnet düğünlerine katıldı. Sünnet olan gençlerin heyecanını paylaşan Başkan Cemal Akın ailelere hayırlı olsun temennisinde bulundu.

8 Çiftin Nikâhını Kıydı

Nezahat ve Necmi Yılmaz çiftinin kızı Nurgün ile Safiye ve Muhittin Altın çiftinin oğlu Ümit’in,  Karaman ve Top ailelerinin değerli evlatları Elif ile Mehmet’in, Gülsüm ve Hüseyin Yönel çiftinin kızı Arzu ile Naciye ve Selim Şeker çiftinin oğlu Can’ın, Kakanaş ve Işık ailelerinin evlatları Rabia ve Kaan, Günay ve Dönmez ailelerinin evlatları Sevda ve Bedirhan’ın, Sevinç ve Çapar ailelerinin evlatları Gülay ve Muzaffer’in, Sevinç ve Çapar ailelerinin evlatları Gülay ve Muzaffer’in, Akkaya ve Gökçeel ailelerinin evlatları Selvican ve Samet’in ve Büyük ve Hamaloğlu ailelerinin evlatları Ela ve Nurol’un nikâhını bizzat gerçekleştirdi. Başkan Cemal Akın nikahını kıydığı çiftleri tebrik ederek tek taş yüzük simgeli şilt armağan etti.

Sedef İle Emrah’a Mutluluklar Diledi

Kıydığı nikâhlar dışında davet edildiği düğünlere de katılan Akın, Hatice ve Ali Bulut çiftinin kızı Sedef ile Müzeyyen ve Ekrem Koç çiftinin oğlu Emrah’ın düğün merasimine katılarak çifti ve ailelerini tebrik etti.  Başkan Cemal Akın ayrıca Kuş ve Alparslan ailelerinin evlatları Pembegül ve Deniz’in nişan törenine katılarak çiftin nişan yüzüklerini taktı. Dünya evine giren çifti tebrik eden Akın bir ömür boyu mutluklarla diledi.

Konu ile ilgili açıklama yapan Başkan Cemal Akın, Vatandaşların mutlu günlerinde ve zor günlerinde yanında olarak ihtiyaç duydukları desteği verdiklerini belirterek özel gün davetlerine icabet ederek mutluluk ve heyecanlara ortak olmaktan dolayı büyük sevinç duyduklarını söyledi.