Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, hafta sonu vatandaşların daveti üzerine,  düğün, sünnet ve nikâh gibi çok sayıda etkinliğe katılarak vatandaşların mutluluklarına ortak oldu.

Vatandaşları özel ve önemli günlerinde yalnız bırakmayan Başkan Cemal Akın, geçtiğimiz hafta sonunda da sünnet, nikâh ve düğünlere katılarak mutlukları paylaştı.

6 Çiftin Nikâhını Kıydı

Çiftlerden gelen talepler üzerine nikâh akitlerini bizzat gerçekleştiren Başkan Cemal Akın, 6 çiftin nikâhını kıydı. Mustafa ve Ayşe Nurhan Zengin ile Namık ve Dilek Ceylan ailelerinin evlatları Birnur ile Aytuğ’un, Kudret ve Nurcan Köktürk ile Oktay ve Sultan Ergin ailelerinin evlatları Pelin ile Uğur’un, İsmail ve Sevim Uçar ile Kemal ve Sibel Fırat ailelerinin evlatları Pınar ile Veysel’in, Cemil ve Suat Candan ile Orhan Mehmet ve Sema Tan ailelerinin evlatları Yasemin ile Hasan Burak’ın, Selahattin ve Ayşe Durmuş ile Ramazan ve Kevser Karaca ailelerinin evlatları Şirin ile Osman’ın ve Ercüment ve Zühre Yakın ile Ömer ve Hamide Altay ailelerinin evlatları Berkan ile Merve’nin nikâh akitlerini gerçekleştiren Başkan Cemal Akın çiftleri tebrik ederek tek taş yüzük simgeli şilt armağan etti.

Çiftleri Tebrik Etti

Başkan Cemal Akın, kıydığı nikâhların dışında davet edildiği düğünlere katılarak çiftlerin mutluluklarını paylaştı. Hüseyin ve Şerife Şimşek ile Şahin ve Şenan Baysal ailelerinin evlatları Esma ile Volkan’ın, Hüseyin ve Yıldız Demirdöven ile Akif ve Handan İştar ailelerinin evlatları Elif ile İlker’in, Güneşdoğdu ve Ünlü ailelerinin evlatları Merve ile Kerem’in, Ayhan ve Bahriye Kuş ile Ziya ve Seher Özcan ailelerinin evlatları Eda ile Eren’in ve Erçetin ve Akan ailelerinin evlatları Buse ile Orhan’ın düğün merasimlerine katılan Akın, çiftlere tel kırma işlemeli tepsi armağan etti.

Sünnet Olan Gençlere Geçmiş Olsun Temennisinde Bulundu

Belediye Başkanı Cemal Akın, hafta sonu gerçekleşen sünnet düğünlerine katılarak sünnet olan çocukları ve ailelerini de yalnız bırakmadı. Gonca ve Umut Özpehlivan çiftinin oğlu Ayaz’ın, Nergül ve Nail Öztürk çiftinin oğlu İbrahim Kaya’nın ve Yaşar ve Zeynep Göçmen çiftinin oğlu Miraç’ın sünnet düğününe katılan Akın, sünnet olan gençlere geçmiş olsun temennisinde bulundu. Ziyaretlerinde Belediye Başkanı Cemal Akın’a, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Kömeç eşlik etti.

Konuyla ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Cemal Akın hayatta yaşanan iyi kötü acı tatlı her hadisede vatandaşlarla birlikte olarak mutluluğa ve hüzne ortak olduklarını söyledi.