Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Mustafa Aydede Anaokulu’nu ziyaret etti.

Belediye Başkan Vekili Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu ve Belediye Meclis Üyesi adayı Egemen Kemik’in hazır bulunduğu ziyarette ilk olarak Mustafa Aydede Anaokulu Müdürü Filiz Aslan ve öğretmenler ile bir araya gelen Başkan Cemal Akın daha sonra sınıfları gezerek minik öğrencileri ziyaret etti. Öğrenciler ile sohbet eden Başkan Cemal Akın minik öğrencilere Bartın Belediyesi Afet ve Çocuk Ajandası kitabı hediye etti.

Ziyaretin sonunda Başkan Cemal Akın, Bartın Tema Vakfı İl Temsilciliği görevini yürüten Mustafa Aydede Anaokulu Müdürü Filiz Aslan’ın kendisine sunmuş olduğu Tema Vakfı’nın 31 Mart seçimlerine yönelik Doğa Dostu Belediye Başkanı Taahhütnamesini imzaladı.

Ziyaretle ilgili açıklamada bulunan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,”  Eğitim bizlerin en hassas olduğumuz konuların başında gelmekte. Çocuklarımız bizler için çok değerli. Onların istekleri taleplerini dinlemek ve bu taleplerini yerine getirebilmek için fırsat bulduğumuz her anımızda eğitim kurumlarımızı ziyaret ediyoruz. Öğrencilerimizin hiçbir sorunla karşılaşmadan huzur içinde eğitim hayatlarını sürdürmelerini arzu ediyor, bunun içinde üzerimize düşen ne varsa yapmaya çalışıyoruz. “ dedi.