Bartın Belediyesi tarafından Karaköy, Orduyeri, Aladağ, Gölbucağı, Asri Mezarlık – Halatçıyaması ve Erenler Mezarlıklarında Yasin-i Şerif okutuldu.            Belediye Başkanı Cemal Akın, Yardımcıları Ahmet Kömeç ve Necmi Balık tüm mezarlıklarda bulunduğu mezarlık okutmalarına vatandaşlar yoğun katılım gösterdi.

Başkan Akın mezarlık okutmalarıyla ilgili açıklamasında her yıl olduğu gibi bu yılda Ramazan Bayramı arifesinde hakkın rahmetine kavuşmuş vatandaşlar ve şehitlerin ruhu için Yasin-i Şerif okuttuklarını söyledi.

Belediye Başkanı Cemal Akın  “Her yıl olduğu gibi bu yılda mübarek Ramazan Bayramı arifesinde hakkın rahmetine kavuşmuş vatandaşlarımız ve şehitlerimizin ruhuna Karaköy, Orduyeri, Aladağ, Gölbucağı, Asri Mezarlık – Halatçıyaması ve Erenler Mezarlıklarımızda Yasin-i Şerif okuttuk. Vatandaşlarımızın yoğun katılımı ile gerçekleşen bu etkinliğimizde okunan duaların kabul olması dileğiyle değerli Bartın halkının Ramazan bayramını en içten dileklerimle kutluyor sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.