Bartın Belediyesi Masa Tenisi Takımı sporcuları Esra Kara ve Ecem Nur Demirci Türkiye Masa Tenisi Federasyonu tarafından Amasra’da düzenlenen kurum ve kuruluşlar arası masa tenisi müsabakalarında bayanlar takım birinciliği elde ederek büyük bir başarıya imza attı.

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın’ı ziyaret eden Bartın Belediyesi Masa Tenisi Antrenörü ve Bartın Masa Tenisi İl Temsilcisi Hayrullah Keser, kazanılan kupayı Başkan Akın’a takdim etti. Antrenör Hayrullah Keser ve sporcuları tebrik eden Akın başarılarının devamını diledi.

Ziyarette Açıklamada Bulunan Başkan Cemal Akın, “ Kurulduğu günden bu yana birçok başarıya imza atan masa tenisi takımız bir kez daha bizleri mutlu etti. Takımımız sporcuları Esra Kara ve Ecem Nur Demirci Türkiye Masa Tenisi Federasyonu tarafından Amasra’da düzenlenen kurum ve kuruluşlar arası masa tenisi müsabakalarında bayanlar takım birinciliği elde etti. Genç sporcu kardeşlerimizi ve değerli antrenörümüz Hayrullah Keser’i tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Bizler her zaman spor ve sporcunun yanında olmaya devam edeceğiz. “ dedi.