Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın kurum ziyaretlerine devam ediyor.

Başkan Cemal Akın, son olarak DSİ 233. Bartın Şube Müdürlüğü ve Bartın İl Müftülüğünü ziyaret etti. Ziyaretlerde Belediye Meclis Üyesi Ahmet Kömeç’de hazır bulundu. İlk olarak Bartın İl Müftülüğünü ziyaret eden Başkan Cemal Akın, Bartın İl Müftüsü Mahmut Gündüz’ü makamında ziyaret etti. Gündüz ile bir süre sohbet eden Başkan Cemal Akın daha sonra Bartın İl Müftülüğü personelini ziyaret ederek personele çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Başkan Cemal Akın ikinci ziyaretini ise DSİ 233. Bartın Şube Müdürlüğü oldu. Ziyaretinde Şube Müdürü Sançar Biçer ile bir ataya gelen Başkan Cemal Akın Bartın Belediyesi çalışmalarında bilgiler verdi. Daha sonra personeli ziyaret eden Başkan Cemal Akın personellere çalışmalarında başarı ve kolaylıklar diledi.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, “Akın açıklamasında, “Belediye olarak halkımızın ihtiyaç duyduğu hizmetleri vermek ve kentte yaşam kalitesini arttırmak için ne gerekirse yapmaya devam ediyoruz. Bu kapsamda Kurum ve kuruluşları da düzenli olarak ziyaret edip belediyeye ihtiyaç duyulan konularda yanlarında olmaya devam edeceğimizi ifade ediyoruz. “ dedi.