Kozcağız Engelliler Derneği Başkanı Mutlu Ünlü, Başkan Yardımcısı Kadir Dönmez, Dernek Üyeleri ve 31 Mart Yerel Seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi Kozcağız Belediye Başkan Adayı olan Savaş Buyurman Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın’ı ziyaret etti.

Makam odasında gerçekleşen ziyarette Kozcağız Engelliler Derneği Başkanı Mutlu Ünlü yapmak istedikleri çalışma ve faaliyetleri hakkında Başkan Cemal Akın’a bilgiler verdi. Ziyaretten memnuniyet duyduğunu dile getiren Başkan Cemal Akın, derneğin yapacağı çalışmalarda dernek yetkililerine başarılar diledi.

Akın yaptığı konuşmada “Engelli vatandaşlarımızın yaşadığı doğuştan veya sonradan oluşan fiziksel veya zihinsel bir engelin yol açtığı mahrumiyetleri ve sorunları en aza indirmek her şeyden önce insani sorumluluktur. Bartın Belediyesi olarak bizler her zaman bu bilinçle hareket ettik.  Kozcağız Engelliler Derneği’nin de engelli vatandaşlarımızın hayatına dokunmak adına çok güzel ve başarılı çalışmalar yapacağına inanıyorum. Derneğinizin hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Bartın Belediyesi olarak ihtiyaç duyduğunuz her konuda imkân ve kanunlar çerçevesinde gereken desteği vermeye hazırız.” dedi.