Yeni Koronavirüs hastalığı tedbirleri kapsamında Bartın Belediye Başkanlığı’nca kararlar alındı.

Belediye Başkanlığı’nca alınan kararlar kapsamında;

 

 

  • 17 Mart 2020 tarihinde açılacak olan Bartın Belediyesi Ebru, Camaltı, Kaligrafi, Tesbih, Naht Eserleri Sergisi ileri bir tarihe ertelenmiştir.
  • 24-30 Mart 2020 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan 26. Uluslararası Bartın Tiyatro Festivali ileri bir tarihe ertelenmiştir.
  • 1-2 Nisan 2020 tarihlerinde gerçekleştirilecek 6. Halk Dansları Şöleni ileri bir tarihe ertelenmiştir.
  • Bartın Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Türk Sanat Müziği Korosu, Türk Halk Müziği Korosu, Halk Dansları Topluluğu, Şehir Tiyatrosu, Çini, Ebru, Resim, Engelsiz Ritim, Piyano, Tesbih, Bando, Camaltı Boyama, Kaligrafi, Robotik Kodlama, Maket, Naht, Yabancı Dil, Step-Aerobik, Güreş, Tenis, Basketbol, Masa Tenisi kurslarına 20 Nisan 2020 tarihine kadar ara verilmiştir.
  • Bartın Belediyesi Kent Müzesi ile Bartın Belediyesi Kemal Samancıoğlu Etnografya Müzeleri 21 Nisan 2020 tarihine kadar ziyarete kapatılmıştır.

 

AYRICA; BARTIN BELEDİYESİ’NCE BELEDİYE HALK OTOBÜSLERİ VE İNKUMU HALK OTOBÜSLERİNDE BAŞLAYAN DEZENFEKTASYON ÇALIŞMALARINA, TÜM PARKLAR, PİKNİK ALANLARI, UMUMİ TUVALETLER, ŞEHİRLERARASI OTOBÜS TERMİNALİ, PAZARYERLERİ, MÜZELER, BELEDİYEYE AİT HİZMET BİNALARINDA DEVAM EDİLMEKTEDİR.