Vatandaşlara daha sağlıklı bir çevre oluşturmak için yoğun çaba sarf eden Bartın Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri Karaçay Mahallesi, Kemerköprü Mahallesi Bülent Ecevit Caddesi ve Elmalık Sokak’ta çöp konteynerini ilaçlı su ile yıkayarak dezenfekte etti.

Bartın Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından çöp konteynerlerini temizleme çalışmaları devam ediyor. Sırasıyla mahallelerde tek tek ilaçlı su ile yıkanarak dezenfekte edilen çöp konteynerlerinde koku oluşmasının ve kötü görüntünün önüne geçiliyor. Ekipler son olarak Karaçay Mahallesi, Kemerköprü Mahallesi Bülent Ecevit Caddesi ve Elmalık Sokak’ta ki çöp konteynerlerini ilaçlı su ile yıkayarak dezenfekte etti.

Çalışma hakkında bilgiler veren Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,” Mahallelerimizde ki çöp konteynerleri ekiplerimiz tarafından ilaçlanıp yıkanarak dezenfekte ediliyor. Böylece vatandaşlarımıza çöp konusunda daha sağlıklı koşullar oluşturuyoruz. Ayrıca sineklenme ve kötü kokunun da önüne geçmiş oluyoruz.  “ dedi.