Site ziyaretlerinde bulunarak vatandaşların talep ve önerilerini dinleyen Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Çaydüzü Mahallesi Kabuk Sitesi’nin misafiri oldu.

Ziyarette Bartın Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Kömeç, Fen İşleri Müdürü Çetin Önder, İtfaiye ve Temizlik İşleri Müdürü Mustafa Kanmaz, Ulaşım Hizmetleri Müdürü Taner Bilal, Özel Kalem Müdürü Sevgi Salcı, Su ve Kanalizasyon Müdürü Emre Önder, İşletmeler Müdürü Burak Kirenci, Cenaze Hizmetleri Müdürü Hakan Sunar ve İmar ve Şehircilik Müdürü Ozan Ertem hazır bulundu. Bartın Belediyesi  projelerinin konuşulduğu ziyarette ayrıca Başkan Cemal Akın site sakinlerinin taleplerini dinledi.  Site sakinleri tarafında istenilen çalışmaları not alan Başkan Cemal Akın gerekli çalışmaları en kısa zamanda başlatacaklarını söyledi.  Samimi sohbet ortamında gerçekleşen ziyaretin sonunda Başkan Cemal Akın site sakinlerine misafirperverlikleri ve hoş sohbetleri için teşekkür etti.

Ziyaretle ilgili açıklamada bulunan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,” Gerçekleştirmiş olduğumuz site ziyaretleriyle vatandaşlarımızın talep ve önerilerini dinlemeye devam ediyoruz. Bu kapsamda Belediye Başkan Yardımcım Sayın Ahmet Kömeç ve daire müdürlerimiz ile birlikte Çaydüzü Mahallesi Kabuk Sitesi sakinleriyle bir araya geldik. Vatandaşlarımızın talep ve önerilerini dinlerken projeler ve çalışmalarla ilgili fikir alışverişinde bulunduk. Bizleri ağırlayan Kabuk Sitesi sakinlerine şükranlarımı sunuyor, hoşsohbetleri için teşekkür ediyorum” dedi.