Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü sebebiyle düzenlemiş olduğu yemek programında ilimizde görev yapan basın mensupları ile bir araya geldi.

Yalı Bey Konağı Restoran’da düzenlenen yemeğe Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,  Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Kömeç ile Erol Demirkoparanoğlu, Bartın Belediyesi AR-GE Başkanı Aykut Oktay Ulu ve ilimizde görev yapan basın mensupları katıldı.

Canlı müzik eşliğinde yenen yemekte masaları tek tek dolaşan Başkan Akın, tüm basın mensupları ile sohbet etti. Bir de kısa konuşma yapan Başkan Akın, birlik-beraberlik vurgusu yaptı. Akın, “Bu birlik beraberlikten çok mutluyuz. Allah bozmasın. Bartın güzel bir şehir. Bu şehre katkıyı birlikte yapmaya çalışıyoruz. Projelerimizi teker teker gerçekleştirmeye çalıştık. 2020 yılında 20’ye yakın projelerimiz var. Bunları inşallah gerçekleştiririz. Allah hepinize sağlık sıhhat versin. Birlik beraberliğimizi Allah daim eylesin. Fikirleriniz bizim için çok önemli. Haberlerinizle her zaman bizlerin yanındasınız. İyi ki varsınız. Bu vesile ile 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nüzü kutluyor, hepinize esenlikler diliyorum” dedi.

Akın konuşmasının ardından basın mensuplarına ön yüzünde Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Kocatepe’de çekilen en bilindik fotoğraflarından birinin, arka yüzünde ise Gençliğe hitabenin kabartma baskısının bulunduğu birer adet ajanda ile kalem hediye etti.