1. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı için İstanbul’da bulunan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, İstanbul Bartınlılar Sosyal Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği (İSTBARDER)’i ziyaret etti.

Başkan Cemal Akın’a, ziyaretinde Başkan Yardımcısı Ahmet Kömeç ve AR-GE Başkanı Aykut Oktay Ulu eşlik etti. Ziyarette Dernek Başkanı Ramazan Akın ve dernek üyeleri ile sohbet eden Akın ziyaretinde Bartın Belediyesi çalışmaları hakkında da bilgiler verdi. Samimi sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette Dernek Başkanı Ramazan Akın, maddi, manevi desteklerinden ötürü Başkan Cemal Akın’a plaket takdim etti.

Ziyaretle ilgili açıklamada bulunan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın” İstanbul Bartınlılar Sosyal Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği (İSTBARDER)’i ziyaret ettik. Başkan Yardımcım Ahmet Kömeç ve AR-GE Başkanımız Aykut Oktay Ulu ile birlikte gerçekleştirdiğimiz ziyarette bize plaket takdim ederek onurlandıran dernek başkanı Ramazan Akın ve tüm dostlara şükranlarımı sunuyorum. Allah birlik ve beraberliğimizi daim eylesin inşallah” dedi.