Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın ticaret hayatına başlayan üç işletmenin açılış törenine katılarak işletme sahiplerinin mutluluklarına ortak oldu.

İlk olarak Köyortası Mahallesi İskele Caddesi’nde ticaret hayatına başlayan Musa Tekiner ve Kadir Kabakçı’ya ait Şeflerin Dünyası adlı işyerinin açılış törenine katıldı. Başkan Cemal Akın katıldığı törenlerde işletme sahiplerini tebrik ederek üzerinde Bereket Duasının yer aldığı tablo hediye etti.Akın daha sonra ise Köyortası Mahallesi İskele Caddesi’nde ticaret hayatına başlayan Fatih Yılmaz’a ait Kuaför Fatih adlı işyerinin açılış törenine katıldı. İşletme sahibi Fatih Yılmaz’a a hayırlı olsun temennisinde bulunan Başkan Akın, Yılmaz’a üzerinde Bereket Duasının yer aldığı tablo hediye etti. İşletmenin açılış kurdelesini kesen Başkan Cemal Akın davetliler ile selmalıp sohbet etti.

Konu ile ilgili açıklama yapan Başkan Cemal Akın “Belediye olarak memleketimizde hizmet veren ve yeni açılan tüm işyerlerinin belediye hizmetlerimizden kesintisiz şekilde faydalanmasını sağlıyor bizlere ihtiyaç duydukları noktada imkanlarımız ölçüsünde elimizden gelen desteği veriyoruz. İşyerlerinin sahiplerine ve çalışanlarına bereketli bol kazançlar getirmesini diliyorum” dedi.