Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın ticaret hayatına başlayan iki işletmenin açılış törenine katılarak işletme sahiplerinin mutluluklarına ortak oldu.

İlk olarak Kırtepe Mahallesi Orta Camii Sokak’ta ticaret hayatına başlayan Tuba Şal, Eşarp, Tesettür Dünyası adlı işyerinin açılış törenine katılan Başkan Cemal Akın işletme sahibi Tuba Akdeniz’i tebrik ederek üzerinde Bereket Dua’sının yer aldığı tablo hediye etti. Başkan Cemal Akın daha sonra ise Kemerköprü Mahallesi Elmalık Sokak’ta ticaret hayatına başlayan Sabri Korçan ve İsmail Karaca’ya ait Hamsi Finger adlı işyerinin açılış törenine katıldı. Davetlilerle birlikte işletmenin açılış kurdelesini kesen Başkan Cemal Akın, işletme sahiplerini tebrik ederek üzerinde Bereket Dua’sının yer aldığı tablo hediye etti.

Katıldığı açılış törenleri ile ilgili açıklamada bulunan Başkan Cemal Akın,” Belediye olarak memleketimizde hizmet veren ve yeni açılan tüm işyerlerinin belediye hizmetlerimizden kesintisiz şekilde faydalanmasını sağlıyor bizlere ihtiyaç duydukları noktada imkanlarımız ölçüsünde elimizden gelen desteği veriyoruz. İşyerlerinin sahiplerine ve çalışanlarına bereketli bol kazançlar getirmesini diliyorum” dedi