Bartın Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından İnkumu Tatil Beldesine giden araç yolunda bakım ve onarım çalışması yapılıyor.

Hasar gören yollarda bakım onarım çalışması yapan Bartın Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri çalışmalarına İnkumu Tatil Beldesi’nde devam ediyor. İnkumu Tatil Beldesine giden yol üzerinde çalışan ekipler hasar gören noktaları sıcak ile onarıyor.  Çalışmları yerinde inceleyen Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Fen İşleri Müdür Yardımcısı Emre Önder’den bilgiler aldı.

Belediye Başkanı Cemal Akın konuyla ilgili açıklamasında  üst yapıda yaşanan sıkıntıların önüne geçmek ve sorunsuz, sarsıntısız şekilde ulaşım sağlamak için ne gerekirse yapmaya devam ettiklerini söyledi.

Akın açıklamasında, “Bartın Belediyesi olarak Fen İşleri Müdürlüğü‘müze bağlı ekiplerimizi mahallelerimizde alt yapıda ve üst yapıda ihtiyaç duyulan hizmetleri vermek üzere görevlendirmeye devam ediyoruz. Bu çerçevede yollarımızda sıcak asfaltla bakım ve onarım çalışmaları da yapıyoruz. Yollardaki hasarlı noktalara dolgu yapmak ve iş makinelerimizle sıkılaştırmak suretiyle gerçekleştirdiğimiz bu çalışmayla vatandaşlarımıza sorunsuz ve sarsıntısız şekilde ulaşım imkanı sağlıyoruz. Ekiplerimiz çalışmalarına İnkumu Tatil Beldesine giden araç yolunda devam ediyorlar. Bu bölgede ki çalışmalarımızı en kısa zamanda tamamlayarak vatandaşlarımıza daha iyi ulaşım imkanı sağlamış olacağız.” dedi.