Bartın Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Mahmut Akçan Caddesi ve İskele Caddesi araç yollarında hasar gören noktalarda bakım onarım çalışması gerçekleştirdi.

Bartın Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri bir yandan ihtiyaç duyulan noktalarda yol yapım çalışmaları gerçekleştirirken bir yandan da hasar gören noktalarda da bakım ve onarım çalışmaları yapıyor.  Ekipler geçmiş olduğumuz hafta sonunda çeşitli sebeplerden ötürü hasar gören Mahmut Akçan ve İskele Caddelerinde bakım ve onarım çalışmaları gerçekleştirdi.

Yapılan çalışma hakkında açıklamada bulunan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,”  Halkımıza daha iyi ulaşım imkânı sağlamak için ne gerekiyorsa yapıyoruz.  Yol ihtiyacı olan bölgelerimize yeni yollar yapıyor, eski yollarımızda oluşan hasarlar için de bakım onarım çalışması gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda da ekiplerimiz hasar gören Mahmut Akçan Caddesi ve İskele Caddesi araç yolunda bakım onarım çalışması yaparak bu bölgede oluşabilecek ulaşım sorununun önüne geçti. Yapmış olduğumuz program çerçevesinde yol yapım ve bakım çalışmalarımıza ihtiyaç duyulan başka noktalarda devam edeceğiz. “ dedi.