T.C.

BARTIN BELEDİYESİ

İlan Memurluğu

 

  • Ölçü ve Tartılar için beyanname alınması bugün sona erecek olup;

2017 yılı ve daha önceki yılların damgasını taşıyan Ölçü ve Tartılar için düzenlenecek beyannamelerin, bugün mesai bitimine kadar Belediyemiz Ölçüler ve Ayar Memurluğuna verilmesi önemle duyurulur.

 

  • Belediyemizin görev ve sorumluluk alanı içerisinde yer alan konulara ilişkin; ihbar, şikayet ve taleplerinin mümkün olan en kısa sürede yerine getirilmesi amacıyla Belediyemiz Zabıta Müdürlüğü bünyesinde ‘‘ 153 Alo Belediye’’ hattı 7 gün 24 saat hizmet vermekte olup; halkımızın Belediyemiz işleri ile ilgili talepleri için ‘‘ 153 Alo Belediye’’ hattını kullanarak Belediyemizle iletişime geçebilecekleri bilgilerinize sunulur.

 

 

  • Bartın Belediyesi Geleneksel Sanat Atölyeleri’nin,

Ebru, Cam Altı, Kaligrafi, Naht Eserleri Sergisi, Bartın Belediyesi Yalı Yaşam Merkezi’nde bulunan Sanat Galerisi’nde, 2 Mart 2019 Cumartesi günü saat:12.00’de açılacaktır.

Sergimizin açılış törenine tüm halkımız davetlidir.

 

  • Bina Yöneticilerine Önemle Duyurulur;

4 Mayıs 2018 tarih ve 30411 sayılı Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren ‘‘ Asansör Bakım, İşletme ve Periyodik Kontrol Yönetmeliği’’ hükümlerine göre bina yöneticisi, kullanıcıların can ve mal güvenliğinin sağlanması amacı ile aylık normal bakımlarını ve yılda en az bir kere periyodik kontrolünü yaptırmaktan sorumludur. Binanızda bulunan asansörlerin güvenli bir şekilde kullanılmasını sağlamak için Makine Mühendisleri Odası Bartın İl Temsilciliğine başvurarak yıllık kontrol talebinde bulunmaları önemle rica olunur.

 

Detaylı Bilgi İçin

Tel: 0378.2271025 -1166  (Dahili)

Arzu ALTINTOP

İlan Sorumlusu