T.C.

BARTIN BELEDİYESİ

İlan Memurluğu

 

  • Ölçü ve Tartılar için beyanname alınmasına başlanılmıştır. 2017 yılı ve daha önceki yılların damgasını taşıyan Ölçü ve Tartılar için düzenlenecek beyannamelerin, 2019 Şubat ayı sonuna kadar Belediyemiz Ölçüler ve Ayar Memurluğuna verilmesi önemle duyurulur.

 

  • Belediyemizin görev ve sorumluluk alanı içerisinde yer alan konulara ilişkin; ihbar, şikayet ve taleplerinin mümkün olan en kısa sürede yerine getirilmesi amacıyla Belediyemiz Zabıta Müdürlüğü bünyesinde ‘‘ 153 Alo Belediye’’ hattı 7 gün 24 saat hizmet vermekte olup; halkımızın Belediyemiz işleri ile ilgili talepleri için ‘‘ 153 Alo Belediye’’ hattını kullanarak Belediyemizle iletişime geçebilecekleri bilgilerinize sunulur.

 

  • Bartın Belediyesi Kültür ve Sanat Etkinlikleri Kapsamında; 14-15 Şubat 2019 tarihlerinde Kültür Merkezi’nde saat:19.00’da Bartın Belediyesi 5. Halk Dansları Şöleni Gösterisi düzenlenmiş olup, Ücretsiz olan Halk Dansları Gösterisine tüm halkımız davetlidir.

 

  • Bina Yöneticilerine Önemle Duyurulur; 04 Mayıs 2018 tarih ve 30411 sayılı, Resmi Gazete yayınlanarak yürürlüğe giren  ‘‘Asansör Bakım, İşletme ve Periyodik Kontrol’’ yönetmeliğine göre, bina yöneticisi kullanıcıların can ve mal güvenliğinin sağlanması amacı ile asansörlerin aylık normal bakımlarını ve yılda en az bir kere periyodik kontrolünü yaptırmaktan sorumludur. Binanızda bulunan asansörlerin 2019 yılı periyodik kontrolünü gerçekleştirmek üzere Makine Mühendisleri Odası Bartın İl Temsilciliğine başvurarak yıllık kontrol talebinde bulunmaları önemle rica olunur.

 

Detaylı Bilgi İçin

Tel: 0378.2271025 -1166  (Dahili)

Arzu ALTINTOP

İlan Sorumlusu