T.C.

BARTIN BELEDİYESİ

İlan Memurluğu

 

  • Kış mevsiminde bulunmamız ve havaların aşırı soğuk gitmesi nedeniyle su sayaçlarımızın donmaması için gerekli önlemlerin alınması; donmuş olan su sayaçlarının üzerine sıcak su dökülerek açılmaması gerekmektedir. Ayrıca patlamış su sayaçlarının bakımı için Belediyemize müracaat edilmesi sayın halkımızdan önemle rica olunur.

 

  • Bartın Merkez İlçe Seçim Kurulu Başkanlığı’ndan

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Genel Seçimi’nde kullanılacak Muhtarlık Bölgesi Askı Listeleri 04 Ocak 2019 günü saat:08.00’de Mahalle ve Köy Muhtarlıklarında askıya çıkarılacak olup; 17 Ocak 2019 günü saat:17.00’de askıdan indirilecektir. Muhtarlık Bölgesi Askı Listelerine askı süresinde itiraz olunabilecektir. Muhtarlık Bölgesi Askı Listelerinde kaydı olmayan veya bilgilerinde eksiklik bulunan seçmenler askı süresinde mesai saatleri içinde Merkez İlçe Nüfus Müdürlüğü’ne başvurabileceklerdir.

Başvuru sırasında oturdukları evlere ait tapu kaydı, elektrik, su, telefon ve doğalgaz abonelik sözleşmeleri veya faturalarından birini ibraz etmeleri ve Merkez İlçe Nüfus Müdürlüğünden alacakları belge ile birlikte Bartın Defterdarlık binası 3. Katında bulunan Merkez İlçe Seçim Kurulu Başkanlığına müracaat etmeleri gerekmektedir.

 

 

Detaylı Bilgi İçin

Tel: 0378.2271025 -1166  (Dahili)

Arzu ALTINTOP

İlan Sorumlusu