T.C.

BARTIN BELEDİYESİ

İlan Memurluğu

 

  • 7143 sayılı kanunla borçlarını yeniden yapılandıran mükelleflerin, peşin ödeme ve 1.taksitleri için son ödeme tarihi 30 Eylül 2018’dir.

Mükelleflerimiz yapılandırma haklarının sona ermemesi için 30 Eylül 2018 tarihine kadar ödeme yapmaları önemle duyurulur.

 

  • Belediyemizin her yıl düzenlemiş olduğu bayanlara yönelik Kültür Gezileri kapsamında;

Göksu Parkı, Anıtkabir ve Altınköy Açık Hava Müzesi gezisinden oluşan ‘‘ Ankara İli Seyahat ’’ programı için kayıtlarımız devam etmekte olup, gezi programına katılmak isteyen bayanlarımızın Belediyemiz Kültür ve Sanat Merkezine müracaatları;

Bilgi için 227 27 25 numaralı telefonu aramaları önemle duyurulur.

 

  • Bina Yöneticilerine Önemle Duyurulur;

24 Haziran 2015 tarih ve 29396 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren ‘‘ Asansör Bakım, İşletme ve Periyodik Kontrol Yönetmeliği’’ hükümlerine göre, bina yöneticisi kullanıcıların can ve mal güvenliğinin sağlanması amacı ile asansörlerin yılda en az bir kere kontrolünü yaptırmaktan sorumludur.

Binanızda bulunan asansörlerin güvenli bir şekilde kullanılmasını sağlamak için 2018 yılı kontrolünü gerçekleştirmek üzere Makine Mühendisleri Odası Bartın İl Temsilciliğine başvurarak yıllık kontrol talebinde bulunmaları önemle rica olunur.

 

 

 

 

 

Detaylı Bilgi İçin

 

Tel: 0378.2271025 -1166  (Dahili)

 

Arzu ALTINTOP

İlan Sorumlusu