T.C.

BARTIN BELEDİYESİ

İlan Memurluğu

 

  • Bartın Belediyesi Organizasyonunda 2019 Avrupa Hareketlilik Haftası Etkinlikler Kapsamında; Bugün saat:19.30’da Gazhane Kültür Parkı’ndan Karaçay Piknik Alanına sağlık yürüyüşü; Saat:21.00’da Karaçay Piknik Alanında piknik düzenlenmiş olup; Etkinliklerimize tüm halkımız davetlidir.

 

  • Bartın Belediyesi Organizasyonunda 2019 Avrupa Hareketlilik Etkinlikleri Kapsamında; 21 Eylül Cumartesi günü yapılacak olan ‘‘Uluyayla Doğa Yürüyüşü’’ için Gazhane Kültür Parkı’nda saat:09.00’da toplanılacaktır. Uluyayla Doğa Yürüyüşüne katılamak isteyenlerin 20 Eylül Cuma mesai bitimine kadar Belediyemiz Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne kayıt yaptırmaları önemle duyurulur.

 

  • Belediyemiz Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde açılacak olan Resim- Tesbih- Bilim Teknik Kursu ile Bayan Trampet Takımı- Bartın Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu Kurslarımıza kayıt yaptırmak isteyen vatandaşlarımızın 20 Eylül 2019 Cuma günü mesai bitimine kadar müracaatları önemle duyurulur.

 

  • Bartın Belediyesi Halk Dansları Topluluğu yeni dönem kayıtlarımız başlamıştır. 2019-2010 sezonunda açılacak olan kurslarımız;

1-Roman Dansı, 2-Bely Oryantal Dansı, 3-Kafkas Dansı, 4-Bartın Yöresi,5-Trabzon Yöresi, 6-Artvin Yöresi, 7-Davul Show Grubu, 8-Ankara Yöresi.

Büyükler için Hobi Sanat Grupları, Yetişkinler için Potpori Grupları, Çocuklar için Kıvılcımlar Halk Dansları Grupları oluşturulacaktır.

Kayıt yaptırmak isteyenler 27 Eylül mesai bitimine kadar Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne veya Eski Öğretmen Evi orta katta bulunan Halk Dansları Salonumuzda kayıt yaptırabilirler.

 

  • Bartın Belediyesi Şehir Tiyatrosu 2019-2020 Sanat Dönemi Drama-Tiyatro Atölyeleri için kayıtlarımız başlamıştır.

Atölyelerimiz;

6-9 ve 10-13 yaş grubu Drama Atölyeleri;

Liseliler Grubu Tiyatro Atölyesi;

Üniversiteler Grubu Tiyatro Atölyesi;

Yetişkinler Grubu Tiyatro Atölyeleri olarak ayrılacak olan gruplarımız 20’şer kişi ile sınırlıdır.

4 Ekim Cuma mesai bitimine kadar sürecek olan kayıtlarımız için Bartın Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne başvurarak kayıt yaptırmaları gerekmektedir.

 

  • Belediyemiz bünyesinde İngilizce Kursu açılacak olup; İlkokul-Ortaokul ve Yetişkin Gruplarına katılmak isteyenlerin 27 Eylül mesai bitimine kadar Kültür ve Sanat Merkezimize kayıt yaptırmaları önemle duyurulur.

 

                                                                Detaylı Bilgi İçin

                                                   Tel: 0378.2271025 -1166 (Dahili)

                                                                 Arzu ALTINTOP

                                                                 İlan Sorumlusu