T.C.

BARTIN BELEDİYESİ

İlan Memurluğu

 

  • Aşırı sıcaklar nedeniyle su ve yemek bulmakta güçlük çeken sokakta yaşayan Köpek, Kedi, Kuş ve benzeri hayvanların temel ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için vatandaşlarımızın mahalle ve sokaklarında belli bölgelere özellikle su kapları bırakmaları önemle rica olunur.

 

  • Belediyemiz görev ve sorumluluk alanı içerisinde yer alan konulara ilişkin; ihbar, şikayet ve taleplerin mümkün olan en kısa süre içerisinde yerine getirilebilmesi amacı ile Belediyemiz Zabıta Müdürlüğü bünyesinde ‘‘ 153 Alo Belediye’’ hattı 7 gün 24 saat hizmet vermekte olup, halkımızın Belediyemiz işleri ile ilgili talepleri için ‘‘ 153 Alo Belediye’’ hattını kullanarak Belediyemizle iletişime geçebilecekleri bilgilerinize sunulur.

 

  • Belediyemiz Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde açılacak olan Resim- Tesbih- Bilim Teknik Kurslarımıza kayıt yaptırmak isteyen vatandaşlarımızın 20 Eylül 2019 Cuma günü mesai bitimine kadar müracaatları önemle duyurulur.

 

  • Belediyemiz Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde açılacak olan Bayan Trampet Takımı ve Bartın Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu Kurslarımıza kayıt yaptırmak isteyen vatandaşlarımızın 20 Eylül 2019 Cuma günü mesai bitimine kadar müracaatları önemle duyurulur.

 

  • Bartın Belediyesi Halk Dansları Topluluğu yeni dönem kayıtlarımız başlamıştır. 2019-2010 sezonunda açılacak olan kurslarımız;

 

1-Roman Dansı, 2-Bely Oryantal Dansı, 3-Kafkas Dansı, 4-Bartın Yöresi,5-Trabzon Yöresi, 6-Artvin Yöresi, 7-Davul Show Grubu, 8-Ankara Yöresi.

 

Büyükler için Hobi Sanat Grupları, Yetişkinler için Potpori Grupları, Çocuklar için Kıvılcımlar Halk Dansları Grupları oluşturulacaktır.

 

Kayıt yaptırmak isteyenler 15 Ekim Salı mesai bitimine kadar Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne veya Eski Öğretmen Evi orta katta bulunan Halk Dansları Salonumuzda kayıt yaptırabilirler.

Detaylı Bilgi İçin

Tel: 0378.2271025 -1166 (Dahili)

Arzu ALTINTOP

İlan Sorumlusu