T.C.

BARTIN BELEDİYESİ

İlan Memurluğu

  • Bazı alacakların yeniden yapılandırılmasına dair 7143 Sayılı Kanun 18.05.2018 tarih, 30425 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe girmiştir.

Bu kanun ile mükelleflerimize 31.03.2018 tarihine kadar olan Emlak Vergisi, İlan ve Reklam Vergisi, Çevre Temizlik Vergisi, Su Borçlarını yeniden yapılandırma imkanı sağlanmıştır.

Kanundan yararlanmak isteyen mükelleflerimizin 31 Temmuz 2018 tarihine kadar Belediyemiz Mali Hizmetler Müdürlüğü’ne müracaat etmeleri önemle rica olunur.

  • Belediyemizin her yıl düzenlemiş olduğu bayanlara yönelik Kültür Gezileri kapsamında;

Göksu Parkı, Anıtkabir ve Altınköy Açık Hava Müzesi Gezisi’nden oluşan ‘‘ Ankara İli Seyahat ’’programı için kayıtlarımız başlamış olup, gezi programına katılmak isteyen bayanların Belediyemiz Kültür ve Sanat Merkezine müracaatları;

Bilgi için 2272725 numaralı telefonu aramaları önemle duyurulur.

  • Aşırı sıcaklar nedeniyle su ve yemek bulmakta güçlük çeken sokakta yaşayan köpek, kedi, kuş ve benzeri hayvanların temel ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için vatandaşlarımızın mahalle ve sokaklarında belli bölgelere özellikle su kapları bırakmaları önemle rica olunur.
  • Bina Yöneticilerine Önemle Duyurulur;

24 Haziran 2015 tarih ve 29396 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren ‘‘ Asansör Bakım, İşletme ve Periyodik Kontrol Yönetmeliği’’ hükümlerine göre bina yöneticisi, kullanıcıların can ve mal güvenliğinin sağlanması amacı ile asansörlerin yılda en az bir kere kontrolünü yaptırmaktan sorumludur.

Binanızda bulunan asansörlerin güvenli bir şekilde kullanılmasını sağlamak için 2018 yılı kontrolünü gerçekleştirmek üzere Makine Mühendisleri Odası Bartın İl Temsilciliğine başvurarak yıllık kontrol talebinde bulunmaları önemle rica olunur.

 

Detaylı Bilgi İçin

Tel: 0378.2271025 -1166  (Dahili)

Arzu ALTINTOP

İlan Sorumlusu